Android’de Cep Telefonu Numaraları Nasıl İzlenir

– Bilinmeyen bir telefon numarasıyla iletişime geçildiğinde çok az kişi rahatsız hissetmez. Yalnızca bir kez ise, bu doğaldır. Belki birisi yanlış numara vermiştir. Peki ya sürekli olarak sizinle iletişime geçilirse? Ayrıntılı olmayan SMS mesajları gönderilmiş, geri sorduğumuzda bile cevaplanmamaktadır. Sonra numaranın kime ait olduğunu öğreneceksiniz. Sinir bozucu cep telefonu numarasının sahibini nasıl anlarsınız? Bunlardan biri , Andorid uygulamasını kullanarak bir cep telefonu numarasını takip etmektir.

Android’de cep telefonu numaralarının takibi birçok şekilde yapılabilir. Bu akıllı telefonun sahip olduğu teknoloji her zaman birçok şeyi yapmamıza yardımcı olur. Android akıllı telefon kullanıcıları tarafından tercih edilen özellik modellerinden bazıları, kayıp bir cep telefonunun konumunu bulabilmek, dosyaları uzaktan silmek, uzaktan kumanda ile kilitleyerek kimsenin açamamasıdır. Bu sefer hangi telefon numaralarının Android’e girdiğini takip ederek nasıl bulacağımı anlatmaya çalışacağım.

Android Kullanarak Telefon Numarasını Takip Edin

Truecaller, cep telefonlarımıza giren telefon numaralarını izlemek için bir Android uygulamasıdır. Bu ücretsiz uygulama, sizi rahatsız eden telefon numarasının kimliğini veya sahibini bulacaktır. Telefon sahibinin yerini google maps, sosyal medya aracılığıyla web arama özelliği ile izlemek için sunacak.

  1. Truecaller uygulamasını, genellikle bilinmeyen numaralarla adlandırılan Android’deki Play mağazasından indirin ve yükleyin.
  2. Kurulduktan sonra, Android telefon numarasını girerek bir hesap oluşturun.
  3. Truecaller, ana sayfada, gelen telefon numaralarını görüntüleyerek geçmiş günlüğünü otomatik olarak görüntüleyecektir. Buradan, arama özelliği aracılığıyla kişisel olarak dokunabilir veya girebilirsiniz.
  4. Yukarıdaki resme bakın. Numara başarılı bir şekilde izlenmediyse, “Eşleşen sonuç yok” ifadesi görünecektir. Ayrıca web özelliği ile de arayabilirsiniz.
  5. Bununla birlikte, numara kişisel olarak biliniyorsa, bir blok uygulayana kadar adresi ve konumu görebilirsiniz, böylece artık sizi rahatsız etmez.

Truecaller uygulamasını kullanarak, Android’de kişisel cep telefonu numaralarını kolayca takip edebilirsiniz .