Web Siteniz için HTML Şablonlarını İndirebileceğiniz En İyi Yerler

Bir sonraki web siteniz için duyarlı, güzel ve profesyonel görünümlü HTML şablonları mı arıyorsunuz ancak bütçeniz yok mu? İşte web projelerinizde kısıtlama olmaksızın kullanmak için düzenli olarak iyi şablonlar bulabileceğiniz İnternette birkaç ücretsiz kaynak.dribble-html-templates.png

Dribble, çalışmalarını çevrimiçi olarak sergilemeleri için popüler bir tasarımcı topluluğudur. Tasarımcılar, çalışmalarının ekran görüntülerini yayınlamanın yanı sıra, herkesin kullanması için projelerinin HTML / CSS sürümünü de yükler. Bu projeleri asla kaçırmamak için freebie ve freebies etiketini Dribble’da yer imlerine eklemelisiniz .

Creative Market , web sitesi şablonları, temalar, yazı tipleri ve diğer tasarım varlıkları için bir pazar yeridir. Ücretli bir mağazadır, ancak e-posta bültenine katılırsanız, gelen kutunuza her hafta doğrudan Dropbox’ınıza indirebileceğiniz ücretsiz tasarım öğeleri gönderirler. Ve çoğunlukla iyidirler.

HTML5 UP , İnternet’teki en kullanışlı web sitelerinden biri olan Carrd’ı kuran aynı geliştirici tarafından oluşturulmuştur . HTML5 UP, yoğun Bootstrap veya Material framework olmadan oluşturulmuş güzel şablonlardan oluşan bir hazine evidir. Tüm web şablonları Creative Commons lisansında mevcuttur, bu  nedenle bunları herhangi bir şekilde atıfla kullanabilirsiniz.

web sitesi teması

Envato’s  Themes Forest , web sitesi şablonları için birinci sınıf bir pazardır, ancak onlarla ücretsiz bir hesap oluşturursanız, birkaç haftada bir ana sayfalarında yayınlanan tüm ücretsiz içerikleri indirebilirsiniz . Bunlar, yazarların pazarda görünürlük kazanmak için yalnızca promosyon süresince ücretsiz yaptıkları ücretli ürünlerdir.

OnePageLove , tek sayfalık web sitelerinin küratörlüğünü yaptığı bir dizindir ve ücretsiz olarak indirilebilen HTML şablonları için ayrılmış bir bölümü vardır.

UpLabs , yaratıcı tasarımcıların çalışmalarını paylaştıkları başka bir çevrimiçi pazar ve topluluktur. “Web” bölümü, hem kişisel hem de ticari kullanım için ücretsiz olan çeşitli HTML şablonları sunar.

html-podcast-layout.jpg

Manoela Ilic’s Codrops  , web tasarımcıları ve geliştiriciler için en yaratıcı çalışma koleksiyonunu barındırır. Bu sitedeki her bir proje, ister bir görüntü kaydırıcısı ister bir ödeme sayfası olsun, daha önce gördüğünüz hiçbir şeye benzemiyor ve kaynak kodu Github’da kapılmaya hazır.

Freebiesbug , adından da anlaşılacağı gibi, yazı tipleri, PSD tasarımları, stok fotoğrafları ve tabii ki HTML şablonları dahil olmak üzere web freebies’i düzenler . “Özel” etiketi arayın ve tasarımcıların özel olarak bu web sitesinde paylaşmayı seçtiği HTML / CSS şablonlarını keşfedeceksiniz.

Listemdeki yer imlerinize eklemeye değer son kaynak Codepen’dir . Chris Coyier, Codepen’i web tarayıcısında HTML, CSS ve JavaScript yazmak için bir oyun alanı olarak başlattı, ancak proje, kodu halka açık hale getiren ve indirmesi ücretsiz olan büyük bir ön uç geliştiriciler topluluğuna dönüştü .